Domů > Novinky > Obsah
Produkty společnosti Yoshimura jsou nyní distribuovány v USA společností Western Power Sports Inc.
Jan 19, 2017

Dne 14. ledna zveřejnila společnost WPS (Western Power Sports, Inc.) oficiální oznámení na své výroční obchodní schůzce v Boise, ID, že společnost bude nyní zahrnovat výrobky společnosti Yoshimura do svého rozšiřujícího se seznamu prodejců. Šest distribučních středisek WPS nyní otevře své dveře a dodá produkty Yoshimura off-road, street, ATV a UTV po celých Spojených státech.

WPS distribuovat produkty společnosti Yoshimura

Foto s laskavým svolením WPS

Společnost WPS oznámila přidání produktů společnosti Yoshimura do svého seznamu prodejců.

V průběhu let se společnost Yoshimura věnovala výzkumu a vývoji a splnila tak svou oddanost nekompromisním standardům kvality ve výfukových plynech. Pozornost na detail a staré řemeslo, které přichází do výroby produktů společnosti Yoshimura, je nemožné replikovat se strojem. Technici, kteří tam pracují, jsou umělci; Výfukové systémy, které vyrábějí, jsou umělecké díla. Všechny tyto talenty, nástroje a surový kov se spojují a tvoří nejlepší výfukové systémy na světě. Motto Yoshimura je jednoduché a od založení společnosti se nezměnilo: Vyrobte nejlepší součásti a nikdy nekompromisujte.

Společnost WPS distribuovala produkty společnosti Yoshimura do USA

Foto s laskavým svolením WPS

Již více než 50 let společnost Yoshimura dodala skvělé, nekompromisní produkty a společnost WPS tyto produkty distribuuje po celém území USA.

Craig Shoemaker, prezident a generální ředitel společnosti WPS, uvedl, že "toto je skvělá zpráva pro všechny z nás zde na WPS. Když jsme udělali oznámení v první den našeho osmidenního národního prodejního setkání, naši zástupci byli nadšeni! Díky tradici společnosti Yoshimura, která se zabývá výrobou vysoce kvalitních výfukových systémů, máme pocit, že jsme distributorem svých výrobků. Náš tým je velmi nadšený, že přidá další kvalitní linku k tomu, co již distribuujeme a rozšiřujeme naše nabídky a služby našim prodejcům. "

Don Sakakura, místopředseda společnosti Yoshimura R & D společnosti America Inc., se podělil o vzrušení tím, že uvedl: "Naše obchodní partnerství beru velmi vážně. Craig Shoemaker a jeho zaměstnanci ve společnosti WPS vytvořili během let velmi impozantní distribuční činnost a cítíme, že je čas využít výhod energie, která vychází z Boise. Celý personál společnosti WPS přivítal značku Yoshimura s otevřenou náručí, jsme velmi nadšeni tímto vztahem. "

Výrobky společnosti Yoshimura se nyní distribuují prostřednictvím prodejců WPS