MotoGP: Ohromující závod Pedrosa vyhrál závod 3000, podporujeme MOTO GP Performance Team
May 26, 2017

Dani Pedrosa získala velkolepé vítězství ve španělské Grand Prix tím, že od Sepangu 2015 vyskočila pryč od své první polní pozice a nikdy se nedívala zpět. Závod MotoGP v závodě Jerez byl závodem číslo 3000 v mistrovství světa a jeden z jezdců se rovnal třetímu místě na všech stupních vítězů. Vítězství vítězství Marc Marquez udělal v bitvě bodů bitvu ve druhém, před úžasnou domácí jízdou od dalšího pětinásobného mistra světa Jorge Lorenzo, který se podělil o pódium s Pedrosou, aby udržel paritu na 146 dokončení triumfů za kus bývalých nemeses.

Mezera se pohybovala vpředu, ale Marquez nedokázal udělat žádnou reálnou situaci na vedení Pedrosa, kde tříčlenný mistr světa vytavil kolík v závěrečných kolech, aby překročil hranici v čistém vzduchu pro další úžasné vítězství. V řadě španělský získal alespoň jedno vítězství na mistrovství světa.